18.06.2006 :: 17:42
Ratunku xP Dzisiaj szłam z mamą do Galerii Copernicus (takie ,,małe" centrum handlowe :)) Kupiłyśmy słuchawki (już chyba 5 bo reszte popsułam z moją siostrą :D) i dla mnie okulary słoneczne... nie będę nosiła w wakacje okularów :D więc to taki prezencik :) Się smiałam z mamą że to okulary przeciw deszczowe, bo jak wracałyśmy do domu zaczeło lać :) Zmokłysmy jak nie wiem co ! :P A mi przez cały dzień odbija bo już drugi dzień nie mam mojego komputera. Muj wujek go formatował i nie mugł zainstalować windowsa... dzisiaj będzie go instalował. Więc z tych nud musiałam coś zrobić... założyłam te słuchawki (one mają taki mikrofonik jak w reklamie tego Sezam Max [z tym starym dziadem co gotuje i pyta się jakiejś laski z banku co to takiego :)]) I właśnie zaczełam udawać że jestem tą laską z tej reklamy w kułko powtarzałam "Sezam Max jest max dlatego bo masz wysokie oprocentowanie i dostęp do wszystkim bankomatów w polsce" :) Kurcze jednak mi odbiło... Później zaczełam udawać BRitney spears z tym mikrofonikiem i śpiewałam "Ops i digini fink ,, (czy jakoś tak to się pisze) :) Gdy mi się Britney Spears znudziła zołożyłam te okulary słoneczne i wyglądałam jak jakaś walnięta... hehheheh :D I przyszłam do mamy która zaczeła się śmiać. Poszłam do Maćka (mojego wujka ) I nareszcie mi powiedział że ma tego Windowsa!!