19.06.2006 :: 20:45
Jeszcze tylko kilka dni Nie mogę doczekać się wakacji Pojadę sobie nad morze... a później tylko nudy przez reszte wakacji Jutro jedziemy na jakiś mecz piłki nożnej... a mi się nie chce. Nienawidze tego sportu! Jest taki bezsensowny latasz za piłką... i latasz. Póxniej masz tylko siniaki na nogach. a tak to jeszcze w Środę będą lekcje bo jutro przcierz lekcji nie mamy a w Czwartek jest dzień z wychowawcą. A ja zamierzam stworzyć własną stronkę o simsach. A głównie to będę tam publikowała swoje filmy. I innych także. Więc to będzie stronka nie tylko dla fanów The Sims 2. Nie wiem co wy na ten pomysł. Zrobię sobie fotobloga ale własnie nie wiem czy te zdjęcia publikować tu czy osobno.... Jestem poprostu niezdecydowana. Dzisiaj tata zadzwoni wieczorkiem (przecierz mieszka w Anglii ) Ostatnio sprawił mi przykrość... Umówił się ze mną na gadane i nie przyszedł z powodu kumpli. Umówił sie z nimi i nie miał dla mnie czasu Niektóre z moich koleżanek tego nie rozumieją. Rzecz w tym że tata mi wszystko kupuje i w ogule nie pogada. Na dodatek często sie kłucimi. A kiedy ja chcę się do niego przytulic nie wzraca na mnie uwagi tylko gada z tymi Koralewskimi (rodzinka októra zawsze musi byc tam gdzie tata. Ich dzieciak Patryk jest taki głupi że poprostu nie mozna wytrzymac i jeszcze uwieżyc że jest w moim wieku a zachowuje się jak 3 latek). Mój tata ma to wszystko po jego tacie. On tak samo w ogule nie miałam z nim kontaktu :/ I jeszcze ci Koralewscy jadą z nami nad morze... :O Jestem dead ....