20.06.2006 :: 21:14
Najgorszy dzień w tym roku szkolnym Słucham sobie właśnie Madonnę - Another day ... Dziś mi dzień nie dopisuje i właśnie to jest okropne. Wstałam rano i zaczełam robic film w The Sims 2. Mam juz nawet pomysł: Jest taki gościu który jest bogaty i mieszka z ojcem. Pewnego razu jego tata postanawia żeby jego syn zaczoł pracować. Gdy syn znalazł pracę jego szefową okazuje się piękna kobieta Zakochał sie w niej i prubuje sie odkochać bo przez to rozprasza się przy pracy W końcu postanawia poderwać szefową ona jednak sie nie daje. On sfrustrowany przychodzi do domu. Wymysla plan żeby poderwać ją za pomocą zazdrości. Znajduje se pierwszą leprzą laskę i zaczyna ją zarywać w biurze. Jednak i taki sposub nie ma rezultatu. Dalej nic nie mogę wymyślic ale chcę żyby skończyło sie to że w końcu szefowa zakocha się w nim. Moze pomozecie mi?? Poprostu napiszcie pomysły na dalszy ciąg w komentarzu Albo pozmieniajcie troszeczkę. Więc zaczełam sobie kręcić aż w końcu nadszedł czas na szkołę. Mieliśmy dzisiaj jechac na stadion na 12. Więc czekaliśmy 30 min w szkole. Kiedy dojechalismy na stadion słońce paliło w twarz. Naszczęście miałam picie... (tymbarka jabko-mięta)! Stadion był niedaleko mojego domu. Kiedy już wracaliśmy zabrakło 1 ucznia Maras uciekł bo nie chciał grzac sie na tym stadionie. No i my tak go 1 godz. szukaliśmy. Później skończyliśmy akcje. Do domciu było 5 kroczków. Jednak ta głupia baba która sie nami zajmowała nie chciała mie puścić. Mineła godzina zanim byłam w domu. Cała spocona.... zmęczona... i jeszcze wykąpać się nie mogłam bo nie było ciepłej wody Później to się rozpłakałam. Mama zaczeła na mnie krzyczeć. I nagle wszyscy mieli do mnie pretensje! To był zły dzień. Pomużcie mi z tym filmem prosze I tak kończę notke słuchając Christinę Milian - Say I