12.09.2006 :: 17:50
Łeee klasa bleee
Myślałam, ze w 6 klasie bedzie innaczej, a tu wielkie rozczarowanie! Chłopaki z mojej klasy nic sie nie zmienili. Teraz ciągle mi dokuczają, bo przykładam się troche bardziej do nauki. Wieszcie mi, dostaniesz 5 to już jesteś kujonem. Oni są naprawdę chorzy psychicznie!
Nic nie wspomne o moich 'przyjaciółkach'! Kiedyś były fajne teraz to one nawet mnie nie widzą. Moim zdaniem one już mnie nie potrzebują. Przerywaja mi w połowie zdania i w ogule mnie nie sluchaja. Strasznie się zmieniły. Teraz jedne ich zainteresowania to kosmetyki i.t.p, i.t.d. Są nie do zniesienia (jak cała moja klasa).
Mam nowego faceta od infy. NARESZCIE ktoś porządny! Stara nauczycielka to nie umiała włączyć komputera a nauczanie było na poziomie 1 klasy. Pomińmy to, że cała klasa ma infe razem. Wcześniej było dzielenie na grupy , ale nasza klasa ma za mało uczniów. Taki ciekawy temat miałam z tym nowym nauczycielem - o HTML, a ja połowe z tego nie słyszałam co on mówił, bo klasa się darła w niebogłosy. DURNA KLASA!
a ja robię sie jakaś hora psychicznie - tak mi się wydaje. Ciągle jestem załamana i chce mi sie płakać, wkurzam sie jak nie wiem co i robię się STRASZLIWIE samolubna! Co się ze mną dzieje?!
Moja właśnie przyszła z Chikago - my favorite film :]
Cóż mogę powiedziec więcej - 'Życie jest do dupy Ślepy 2004' - taki właśnie napis widnieje na teatrze 'Grunwald' - Ślepy gratuluję pomysłowości, zgadzam sie z tobą :]
Ostatnio mam manie na nowy komunikator: IMVU narazie w Polsce nie jest zbyt popularny. Tu wam daje link do ściągniecia:
Klik
---- No i na to to chyba mam jakiś nawyk ----
Ostatnio moją ulubioną piosenka to: Lubega - Mambo number 5