09.11.2006 :: 19:56
Bardzo dużo sie ostatnio wydarzyło. Z 3 osóbkami posanowiłam założyć stronę internetowa... przy tym mamy ubaw po pachy! Zreszta zrobiliśmy to w bardzo okropny sposub... hehehe. Bylismy wszyscy razem radaktorami na stronie Sims True Life i tak się złożyło, że zrobiliśmy mały bunt. Jeden z nas - Danon miał dostęp do plików strony i tak się złozyło... że przypadkiem je skopiowal i wykasował, a na stronie nic nie zostało... ale jesteśmy hamscy! W szkole zaczyna się zastraszanie snobów z 6c... najpierw ja, później Terminator, a teraz żądają od Kingi T. 2zł i jest afera. Ta ich sie tak boi, a nie rozumie, ze one ja specjalnie zastraszają... ręce opadają. Za tydzień jadą do Anglii i mam próbny test okntepencji (fuck), do tego dochodzą jeszcze zawody piłki recznej. Nie jestem zadowolona z zawodów... praktycznie to ich nie lubie, ale chodzi o zabawę. Prawda? A na temt sprawdzianu się nie wypowiem... nie chce mi sie zakuwac na dodatek trzeba na galowo i takie tam. A i tak te sprawdziany sa trudniejsze od tego głównego. A co do Anglii sporządziłam małą cholerną tabelkę. Dlaczego na TAK: - bo do Anglii - super hotel... basen, jakuzzi, masazyści i takie tam - Big ben i królowa Anglii - troszkę sie naucze Anglika Dlaczego NIE: - bo z 'piwonią' (tatą) - bo z Majonezową (babcią) - będe musiała znosić okropnych kumpli taty I to cała filozofia