02.12.2006 :: 11:29
I o to zaczął się Grudzień - miesiąc, który przyprawia mnie o ciarki, przypomina mi co było rok temu. Teraz słucham Nirvany... no i czekam na upragnioną grę! Zamówiłam sobie na Merlin.pl Tomb Raider: Angel of the darkness. Po tym jak przeszłam Legendę to mam chrapkę na Tomb Raider. I w tej właśnie chwili siorka przemieniła płytę na Missy Eliot... Cuż przyda mi się w słuch trochę Hip-hopu. Prubuje zapomnieć o tacie i całej rodzinie z jego strony. Najlepiej wyprowadzić się, zmienić numer na komórkach i w telefonie domowym. Ach marzenia... Pewnie niektórzy myślą, że przesadzam, ale to chyba przez to, że nie mogę tego znieść. Aaa... moja ulubiona piosenka Missy Eliot - Gossip folks... sory, że tak przerywam, ale muszę to wykrzyknąć! Pracuję właśnie nad moim nowym filmem. Niedługo skończę mój serial 'Uwierz w siebie' i zacznę kryminał... ach jak ja to kocham. Trzeba powiedzieć, że mam dosyć ciekawe, ale nietypowe zainteresowania! Myślę, że tutaj powinnam publikowac moje scenariusze... ostanio mi się zgubił i musiałam kręcić z pamięci. Cuż... ta moja skleroza. Ale skleroza nie boli, no nie? Ostatnio pani od j. Polskiego przeżywa, że mam talent do pisania opowiadań. Jednak ja wolę kręcić, niż zastanawiać się jak opisać drzewo czy jakąś inną sytuację. Po za tym pisanie scenariuszy jest bardziej ciekawsze... mam już doświadczenie i nie wymyślam beznadziejnych filmów o zwariowanej rodzince. Ostatnio irytują mnie osoby, które mają świra na punkcie mody. Wiekszość dziewczyn w mojej klasie tak ma. Moim zdaniem wogóle do nich nie pasuję. Typowa glaniaro-hiphopówka nie pasuje do różowego... o boże. Na sam różowy dostaję mdłości. Szczeże nie mam przyjaciółek o tych samych zainteresowaniach... no chyba, ale znam osoby w internecie, ale to co innego. Moje 'koleżanki' zaczynają mówić o błyszczykach, gdy ja rozmyślam jak zrobić nowy szablon, czy nowy film. Bardzo chciała bym poznać kogoś o takich samych zainteresowaniach... byle by to się w gimnazjum zmieniło, choć wątpię. Moja ostatnio ulubiona piosenka: ________________________________ Justin Timberlake - My Love Justin Timberlake - Sexy Back