23.01.2007 :: 11:08
No i zupełnie tracę na zmysłach o,O Mieszkam tutaj już prawie rok i ledwo co wytrzymuję na psychice! 8 osób to za dużo... juz normalnie powoli planuję ucieczkę z domu - tak się załamuję! Jednak po chwili już wszystko ma sens i jest fajnie DOPUKI babka Margot nie palnie coś o tym, że jestem nie warta! JEZU! Jej nic niepasuje, tak samo mamie... Nie wiem co wszystkich ugryzło! A może mnie coś palnęło ? o,O Zresztą nic, a nic... nie mam pojęcia! W końcu przeszłam do rozumienia, że nie mam przyjaciół. Może i lubie Agatę, ale ona gada ciagle o SOBIE! Ja dla nikogo nie mam znaczenia... NIKT jeszcze kogo znam (oprucz rodziny) nie wie, że kręce filmy w Simsach, tańcze w Fixie, znam HTMl i tworzę właśnie swoją stronę internetową =,=! ZAraz peknę i mam ochotę wybuchnąć płaczem... Jestem kompletnie sama, nikt mnie nie rozumie, no moze kilka osóbek z neta i mój kot @_@. Kurde, że mam chociarz jakieś miejsce gdzie moge sie wygadać - może i na hasło, ale zawsze cuś ^_^. Siedze sama, samutka, samiuteńka w te jak urocze ferie, które niedługo sie skończą. Nie chce wracać do szkoły bo am dostanę schizy, ani zostać w domu, bo tu wlaśnie zbieram wszystkie nerwy i (za przeproszeniem) wkurwiam się na karzdą osobę, która coś powie nie tak. Trzeba przyznac mam wielkiego DOWNA i tego nie uniknę już do końca życia. Także witaj na blogu DOWNA, który nie wie co robić i już naprawdę jest na krańcu swojej inteligencji X,X Ave!