16.03.2007 :: 20:33
Marynko, Bożenko, Anko, Julciu, Oluniu... RATUNKU! Jak sie pokemony nie wkurwiły to wszystko było dobrze o,O No więc teraz ciagle obwiniam siebie, bo olałam wszystkim wpierniczaj±c kit o głupich pokemonach gdy Micha¶ miał potwornego doła.. O_O A ja nie wiem o co, bo nawet tego niezauważyłam o,O Olałam sobie wszystkich.... :'( No i wyszło babuko. No i za wszystko obwiniam siebie. w końcu na czym polega dół... ? Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuu!! N I C M I N I E W Y C H O D Z I.... i ja chcę miec przyjaciół? :'( Zrobiłam się strasznie samolóbna... I mam rezultaty :,( Nawet rodzina mnie nienawidzi... Nikt mnie nie rozumie... Nikt nie pomoże... Wszystko się dobrze ułoży? I jeszcze ten Gabriel :'( Jaki¶ gabriel :| 18:49:23 A znasz tak± jedn± Olę z Torunia? StĘpIeŃ =] 18:49:25 te Twopje głupie kazania Jaki¶ gabriel :| 18:49:29 ... StĘpIeŃ =] 18:49:44 ;| StĘpIeŃ =] 18:49:48 nawet gdyby Jaki¶ gabriel :| 18:50:01 A widzisz... Kłamiesz StĘpIeŃ =] 18:50:10 Jaki¶ gabriel :| 18:50:11 Bo ja wiem, że j± znasz i jej koleżanki też. Prawda czy raczej kto¶ się podawał :'( Nie wiem... Ale i tak czuję się zmieszana, mam mętlik i znowu boję się komu¶ powiedzieć o moich durnych my¶lach...