28.03.2007 :: 19:28
No i? Atlas o,O Słucham Happysad - No i dzięki Michasiowi poznałam.. o,O IQ the best xD No cuż oprócz tego, że mi cały dzień odbija (no i 0 doła - sukces xP). Poprostu ma się tego niewyleczalnego downa xD "Dziecionline.pl - Twój wir" Ojć.. Buhahaha! :lol2: Ojc nie mogę xD No widać zresztą o,O Szczepa (Terminator) mi wysyła... Hmm... Zdjęcia? xP NO i sie chwali, że ma 118 osóbek dostępnych o,O No i sie skapowała, ze to ja napisałam ten piekny komentarz na jej blogu o jej uroczej inteligencji xD Skoro Michasia prześladuje Tokio Hotel... to nawed go rozumiem. Mnie prześladuje Szczepa ;| Normalnie myśle, że jestem od niej lepsza, ale ona zabiera mi moje talenty... łównie wystarczy spojżeć na to: ZAłamać się o,O ? Ale inteligencją to mnie nie pobije xD (oczywiście w tej pozytywnej inteligencji)! SHIT! I kradnie mi osobowość o,O "401. Brak dostepuJestem SMUTNA jestem ZŁA i źle mi z tym..." Ech, ale sie nie poryczę! xP Bo i tak... O jaka fajna piosenka... Happysad - psychologa ^^ No a co do tego Szczepowania... Głównie to mi nie jest źle z moją osobowości, fajnie tak sie podołować! O shit... "Jak zwykle roztrzęsiona. Nie umiem normalnie żyć, Nie umiem już śnić. Czy ktoś mi pomoże? Czy ktoś mnie zrozumie? Czy ktoś mi coś da i nie pożałuje? Bo ja wiem jedno - nikt mnie nie kocha. I jak umre nikt nie będzie szlochał." Robię jej test na emo... =,='