02.06.2007 :: 00:40
dzisiaj dzień dziecka no i szczepionka w nagrodem xD Tqaa na teżca. Następnie po długim spacerze na ów 19, wypad do Telepizzy na karbone oO, Darmo plecak dostałam xD No i z Fruzią oczywista ^^ A tak ogólnie to jakieś szczyle zaczęły zbijać nbaloniki to się dałn zaczął wyzywac z mamą oO, Nastepnie nuda przy kompie i niespodziewane wyłaczenie się Michasia.. Skutek. Durny ojciec ;| Czego opowiadać .. Michas karateka xD I bidny tato.. Chyba bidny ;| A ja w czasie akcji gadałam z tatą który ztwierził, że jeżeli nie chodze z Michasiem to on jest gejem oO, ;| Kurde a ja nie umiem przypiprzyć tylko jak ta cicha siedzem :/ Okropność... Teraz pidżama partyyy xD chyba bo tylko ja siedzem w pidżamie xP Użytkownik Michaś mówi: Czy CO2 ma smak? xD Użytkownik Michaś mówi: CO2 to ddwutlenek węgla Użytkownik Michaś mówi: xD Użytkownik Ja! mówi: Ma Użytkownik Ja! mówi: xd Użytkownik Michaś mówi: jaki? Użytkownik Ja! mówi: Yy no gazowany Użytkownik Michaś mówi: a żes jebła Użytkownik Ja! mówi: Kurwa Użytkownik Ja! mówi: nier moge Użytkownik Michaś mówi: gazowany o jee Użytkownik Michaś mówi: xD Użytkownik Ja! mówi: no z dupy Użytkownik Ja! mówi: xD Użytkownik Michaś mówi: bombelkowy może coo? xD Użytkownik Ja! mówi: Zepsułam zagadke Użytkownik Ja! mówi: xD Użytkownik Michaś mówi: a u nas jest taka legenda o szatanistach Użytkownik Ja! mówi: aaaa Użytkownik Ja! mówi: Legenda Użytkownik Ja! mówi: to gadaj Użytkownik Ja! mówi: xD Użytkownik Michaś mówi: ale podobno to prawda Użytkownik Ja! mówi: A u mnie jest o Flisaku Użytkownik Ja! mówi: I o żabkach Użytkownik Ja! mówi: xD Użytkownik Michaś mówi: bo w takiej wsii.. Użytkownik Michaś mówi: między kandytami a kamińskiem Użytkownik Ja! mówi: aa Użytkownik Ja! mówi: xD Użytkownik Michaś mówi: ta wieś sie nazywa Dzikowo (potocznie nzywane dziwkowo) Użytkownik Ja! mówi: mówiłeś Użytkownik Michaś mówi: Na znaku dzikowo pisze (ju bicz) Użytkownik Ja! mówi: HAhaha Użytkownik Ja! mówi: i ? Użytkownik Michaś mówi: no i... Użytkownik Michaś mówi: w dzikowie są sataniści. Użytkownik Ja! mówi: aaa Użytkownik Michaś mówi: i oni czasedm Użytkownik Michaś mówi: nawet sa w kamionce Użytkownik Ja! mówi: Ty Użytkownik Michaś mówi: strach sie bac Użytkownik Michaś mówi: wex Użytkownik Michaś mówi: xD Użytkownik Michaś mówi: no na czrno w czarnych płaszczach Użytkownik Michaś mówi: nie patrza na nic tylko ida... Użytkownik Ja! mówi: bil z th? Użytkownik Michaś mówi: no fakt Użytkownik Michaś mówi: ale bill za ciotowaty na sataniste Użytkownik Ja! mówi: no tak Użytkownik Ja! mówi: u mnie chodza w takich płaszczach Użytkownik Ja! mówi: xD Użytkownik Ja! mówi: Taka jedna goth co mnie w autobusie przesladuje Użytkownik Ja! mówi: co chwile musze ją widzieć Użytkownik Ja! mówi: yyy (w tym momencie na ekranie zawidniał teledysk TH z Billem w płaszczy xP) Użytkownik Ja! mówi: Mówiłam o tym Użytkownik Ja! mówi: właśnie Użytkownik Ja! mówi: xd Użytkownik Michaś mówi: mno Użytkownik Michaś mówi: własnie Użytkownik Michaś mówi: jak mówiłas Użytkownik Michaś mówi: to to elciało Użytkownik Michaś mówi: xD Użytkownik Michaś mówi: no i co do legendy Użytkownik Michaś mówi: no too Użytkownik Michaś mówi: sataniści rpzewaznie porozumiewają sie z satanem Użytkownik Michaś mówi: tzn. Użytkownik Ja! mówi: wiem Użytkownik Michaś mówi: z taki sposób wywołują duchy no ale szczegół Użytkownik Michaś mówi: no i dzikowo to ogulnie nawiedzona wies... Użytkownik Ja! mówi: aaa Użytkownik Michaś mówi: dlatego nikt po 24 nie chodzi ani nie jeździ do kandyt.. Użytkownik Ja! mówi: Jasne Użytkownik Ja! mówi: xD

Zakończenie: 2:26