06.07.2007 :: 15:59
Ych... Lipiec... MROŹNY LIPIEC! ;| JAk we Wrześniu.. tylko że bez szkoły. No więc gruncie rzeczy mój dzień zaczął się od tego: 9202005 8:06:12 Z takim typem jak ty to się jeszcze nigdy w zyciu nie spotkałam, żeby być tak fałszywą, wścibską, bezczelną i chamską. Wiesz nie musiałaś się tak poświecać trzymając się ze mną i pauliną i pewnie z tymi ktorym też wysłałaś wiadomość: A ze no bo.. heja no i tak dalej. Gieńka ma nowy numer i prosze go zmienić - ten wykasować ;) A mój nowy numer to: 7993461 musiałam z mienić z pewnych powodów, bo ów mi się na ten ktoś w kradł - gupki piprzone. więc jak ktoś bedzie tutaj dostępny to nie ja =,=', co nie? pewnie mam rację... Domyślam się, do czego byłam ci potrzebna. Pewnie tylko o sciąganie i dobre moje oceny wpisane w dzienniku w twoją rubrykę. I dostanie się do 11 do dobrej klasy. Ale nie musiałaś się tak poświęcać bo jeżeli nawet się dostaniesz do lepszej klasy to pewnie sobie nie poradzisz . Świnia jesteś , tak mnie oszukiwałaś przez tyle czasu... A ja nie dość ze ci pomagałam to cie jeszcze bronilam. Gdyby nie ja to ze sprawdzianu szatana z polskiego nie byłoby 4, ale pewnie 2 lub 1, a jak się pytała banicka czy sciagalaś ode mnie to ja dla ciebie kłamałam jej prosto w oczy... I ocena na koniec z polaka też pewnie by byla niższa. 9202005 8:06:27 Dobrze wiem że niezmienilaś numeru gg tylko chciałaś się od nas odizolować. Ale jak chciałaś żeby to osiągneło efekt to coś ci nie wyszło i mogłaś się z nami pożegnać w inny sposób. Było by mi przyjemniej gdybyś napisała to wprost a nie przez kłamstwo... Aha i jeszcze coś co się tyczy fotoblogów ty sie nie pytalas o wlkejenie mojego zdjecia a wkleilas nawet jak powiedzialam ze niechce byc na niczim fotoblogu. wiemy juz jaka jesteś i co o nas myślisz, więc nie musisz mi tego mowić. Wiesz ze ty jako jedyna uważasz ze nasza klasa jest pojebana . Czyli co z tego wynika? że chyba to tylko ty jesteś pojebana a nie wszyscy inni. xD xP =,=’ *,*~~ twoje minki? mylisz się. takie minki sa znane w calej polsce. I to nie ty je wymyśliłas, i każdy ma prawo je używać. Aha i jeszcze jedno nikt ci nie powiedział że zosia, ela, gienia, Micha$ to juz jest bardzo nudne wszystkim to wychodzi bokiem. TWOJa sekta zosiowców....mam ja w dupie przesadzasz z tym... naprawde jesteś okropna potrafisz tylko oszukiwać i nic wiecej. Jesteś bezczelna nie wiedzilam ze siedziałam w lawce z taka ‘dziewuchą’ żegnam na zawsze... 9202005 8:29:51 przemysl to sobie bo jak bedziesz taka nadla to nie bedziesz miala w gimnazjum zadnych kolezanek, chba ze oszukasz je tak jak mnie.....< wściekły > To pani Dorota jakby co xD W sumie mam to gdzieś ^^ Ostatnio pan Michał zaczyna mnie wkurzac.. albo przynajmniej coś w tym stylu. Mam dosyyć tego jego dołków o_O Teraz jakas Bożenka zcięła mu włosy.. jemu się nie podoba i robi tragedję jakby go na łyso obcięła o,O W sumie wolę gdy ma dałna =,= xD Ja w sumie kączę z tym użalaniem nad sobą.. robię z siebie homoniewiadomo jak bym miała tysiące problemów.. jak i tak wcale źle nie mam :/ Zimno ;|