22.07.2007 :: 11:07
Buu...! Zośka wyjechała... :/ A to pech w sumie się nie poryczałam xD I Żopka... Było super Przyjechała to nie zemdlałam (tak jak on przynajmniej mówił). 3 dni upału, 3 dni na basenie xO Bylim u majonezowej to ta później Różę wypytywała kto to. Bylim w galeryji xP No i mielim Lolitkę na basenie zobaczyć ale coś tam jej nie pasiło ^^ W sumie bilismy się ciagle pluszakami i nabylim nową ksywke dla pewnego pluszaka Mr. Pyrkacz xD Ale się rozprół... ^^ A małpka Róży, gdyby nie to że wyjechał pewnie by się rozwaliła już po jakiś 2 dniach xD Potem jak nie na basen to chodzilismy sami na bulwary ^^ No i bylo trochu nudno ale wżeralim Toruńskie pierniczki Pierwszy dzień znaczy sie 4, to się mi aparat popsuł bo zrobiłam zdjecie ryjca ośki lol dwa xD I sobie wymyślim. Ośka szła a ja do niej SZATANISTAAA mochery się wystraszyły o__O Potem tym sposobem straszyło się gołębie Albo bylim na zegarze przed empikiem i obgadywaliśmy ludzi *_^ w końcu szedł taki rudy... Jak nas zobaczył to trzymał loda w buzi i wywalił gały. Ja zaczęłam z niego ryć. Polazł gdzieś tam dalej wychyliłam się i zaczęłam się śmiać o_O TEn to zauwazył i podszedł do Michała z tekstem "Masz coś do mnie? Bo jak tak to ci pofybijam fsystkie zemby" lol dwa xD A ten wogóle zebów nie miał. Poszedł ledwo o wytrzymalim bez śmiechu ^^ I poszliśmy na taki murek przed Bajem Pomorkim. Gadaliśmy patrzymy a on tam idzie xD JAK OSIA SPITALAŁA TO JA JEJ DOGONIĆ NIE MOGŁAM!! Jezuniu i się darłam do niego DEEBILU POCZEKAJ lol dwa. Na bulwarach jakies gościówy nam zdjęcia robiły x,Z Bylim w Media markt i wlączył się alarm xD Bo Gieńka klapke od komórki otworzyła jak spitalalim! lol dwa. A potem byliiśmy w dziecięcym i śpiewaliśmy pioseneczki z przedszkola bo w głośnikach leciały. Jakies dziecko się nas wystraszyło ^^ Zosia stwierdziła że mi syry cuchną :/ Ale wyprałam tramposze i kwita xD Albo bylismy na zjeździe Tokio Hotel o__O Kolesiówy psychiczne. Tylko podeszlim i te zaczęły piszczeć BOOŻE JAKI ŁADNY!! xD Szlim gdzies tam na bulware te za nami aż wkońcu je zgubilismy. to strach.. ee teraz nudno. Poszłyśmy na bulwary a tam one o_O ZAczęły coś tam gadać czy sie przyłaczymy no i ba xDMichał rozdawał autografy i zdjęcia. Gieńke nikt nie obchodził bo powiedziała że TH nie lubi xD Była jedna kolesiówka co się chwalia że ona sie tnie jak to i tak było źle ;P Bo się cieła u góry i wszerz a to na odwrót -to trza po żyłach xD Jak szłyśmy z Media marktu z mama i Różą, Gieńka przemęczona syry ją bolały (na szczęście mi nie śmierdziały ^_*) No i na burwaly >o< Bylim skupieni rysując na naszych pięknych bulwarach, aż tu idzie ten dałn od pięknych zebów xD Chuciarz to on chyba nie był i spitalamy xP Skręcemy na wole.. no i znowu ta pindolona Gothka >_X Ciągle mnie prześladuje >_< No i poszli bo ten dresa zauważył I samochód by przejechał Osię :X To szlim .. I ten na taką jakąś górke czy co to było.. *_* I jakiś koleś w irokezie - ŁUPACIIII!!! Spitala i swoje nowe trampersy w błoto XD I się Zochna wkurwiła *_* Jakas dżampresa była rockowa.. same Panki xP I anarchia cała uchlana wrzeszczała PEEENIIIS Albo gołe manekiny - Demoralizacja młodziezy xD Albo Oskę wieczorem z rkrzesła zwaliłam xD Ale brechalim. Michał widzial 3 cycki w naszym domu.. ciotki bo niezamknęła drzwi i róży bo przeżywała i jej się wysunął lol dwaa!! xD To chyba wszystko jak sie cs przypomni to dopisze ^^