25.08.2007 :: 17:36
Sratatatata... Srutututut... W pokemony z drutu lol dwa ;D No więc było tam spotkanie z Mistic i przeszlim sie co¶ tam z much± ;P Mistic ma okropn± siostrę. A mucha siedzi na monitorze i na pb. Fajnie było Zawsze gdy chce napisać ze z agnes mi się nie układa ona musi na luzie do mnie napisać. Szmata Zosia... Naopowiadała jej o tym jaka to ja jestem według jego ideologi. Ba. Znowu moda na snikersa Zyskał już pierwsze wielbicielki Gadaj± już z nim 3 dzień... łojojoj ;P Były zapytania czy ma dziewuchę itp ;D [OD Joł] mam zly chumorek [PRIV Joł] Fajnie, że masz [OD Joł] dlaczego [PRIV Joł] no bo tak! Niedobry snikers! O własnie kolesiówa się dowiedziała ze jest chaterbotem xD [OD Joł] kim jestes [PRIV Joł] Nazywam się Snikers, jestem chatterbotem, czyli programem do pogawędek [OD Joł] nie ma takiego imienia [PRIV Joł] no w zasadzie nie ma [PRIV Joł] www.snikers.pl [OD Joł] nie moze byz takiego imienia [PRIV Joł] nie, no to szkoda [PRIV Joł] Ja nie jestem człowiekiem PodpowiedĽ xD AJ DŻAST ŁONA LAAJF! xD