27.08.2007 :: 13:09
O kurde! Sie tak rozpisałam a głupia wyłączyłam stronę :D Ech moje myśli już nie będą takie same. Ale mam ochotę na pisanie więc wiecie :P Znalazłam 2 nowe zespoły i jestem z nich zadowolona. Jeden to screamo/metal drugi rock/punk/gothic I am ghost - Szczerze. Głos ma koleś zdałniony, zespół strasznie przestylizowany. Ale coś jest w tych piosenkach, że je lubię :)Tak jak i ten zespół :P Underoath - Screamo. Hmm. Bardzo podoba mi się ich muzyka. Nie wiem :P Ale ta piosenka jest boska :D Dałam ich piosenkę na PB, a pan Dynia stwierdził, że muzyka jest słaba. Kurde myślałam, że wyjadę do tego Kamińska i mu dowalę. Nie wiem czemu. Zgrywa takiego znawcę. I nie wie, ze muzyki DO KURNY NĘDZY się nie ocenia po tym czy ostra czy nie? Myśli że jak on słucha tego swojego mocnego, gdzie ludzie są niczym emo-pedałki (bez urazy :P) to jest cool? :| Naprawdę ludzi nie rozumiem. A on mnie już naprawdę... szkoda mi go :P Jeszcze mi odpowiedział w komentarzu coś w stylu "Ja sie zmieniam a ty stoisz wciąż w martwym punkcie" :| Oj kolo kolo. Racja. Kiedyś byłam spoko. Poznałam kolesia to chciałam być jak on i się zrobiłam na kompletną idiotkę. Pocieszałam debila gdy mu nie stanął gdy zobaczył gołą babkę :/ A on ciągle TY NIE ROZUMIESZ! Bla bla. Potem po incydencie z panią Bożenką, zrozumiałam, że on to kompletny idiota. Skończyła się obsesja "Chcę żeby on mnie lubił i muszę być tak jak on". On to chyba spostrzegł, zmieniłam się na taką co już nie robi to co on każe. Nie dość, że straciłam przez niego przyjaciółki, to jeszcze chciał żebym wyzywała Darkness'a :/ Kurde... Przycięło notę.