17.11.2007 :: 02:03
Jakoś lubię taką 2 w nocy. Oprócz tego że szczypią oczy. Na dodatek usypiająca piosenka Enter Shikari. Hrrr... Zzz... W końcu ktoś zauważył moje istnienie. Z forum, ktoś do mnie napisał. nie ukrywam, że zanudziłam tą osobę na śmierć (chyba) ciągłym nawijaniem, albo pisaniem. Że można się tak cieszyć z powodu że ktoś napisał na Gadu-gadu, tak głupim komunikatorze. Ostatnio nawet ani z nikim ani z kim nie mam pogadać. xD Fuck, jednak jestem nieźle stuknięta. I o bardzo xD Dzisiaj do 18 chałupa wolna. Tak! Wymachiwanie głową i powietrzna gitara i udawanie śpiewania skończyło się walnięciem głową... w coś twardego... Ała. Szczerze, nie długo przyjedzie stary grzyb. Ała. Łep mnie boli xD No i muszę sobie kupić plecak. Róża będzie miała co chwila jakiś sprawdzian. Ładnie to no. Koniec miesiąca podczas szkoły. Róża ma zawalone sprawdzianami. Ja to tylko jeden w środę. Klasa... Jak to klasa. Nagle im sie emo przypomniało podpięli to wszystko po de mnie. Znów komentowana wyzywana od emo i wyśmiewana. Na razie olewanie działa i super. już naprawdę nie wiem która ja jest bardziej psychiczna.. ta ja w szkole, dziecinna głupiutka czy ta ja w domu, co pisze jakieś żenujące głupoty że ludzie obśmiewają mnie ze świata ja jako dziecinna i głupiutka xD Z sensem! Z sensem.... Ostatnio wykryty zespół. Chiodos - Emo/Harcore ^ Ulubiona piosenka!