21.01.2008 :: 17:19
Hmm... Teraz mam nauki ile wlezie a za tydzień ferie. Obym przeżyła ten tydzień bo czuję że mi źle sprawdziany wyjdą. Ostatnio mam takie bardzo dziwne sny...o dziwo je zapamiętuję. Szkoda że teraz nie czuję ich magi ja po wstaniu xD W wekend miałam coś w stylu gry komputerowej, piękna grecka sala w której tylko trochę światło się dostawało. Napełniona wodą. Dziwne, byłam tam z PaulinQqQ i Dominiką Były takie wielkie posągi i jak się wlazło to się zatapiały... hmm xD Następny był dzisiaj, trochę szokujący i nie mogę rozgryźć jego znaczenia. A o dziwo, zmarł Michaś (lol xD) a ja beczałam przy jego grobie mówiąc jakieś dziwne rzeczy że on dla mnie tam coś znaczył, że był moim przyjacielem i to tak była jedna część.. druga część miała charakter mangi i ta najbardziej zapamiętałam 3 postacie, w tym jedną byłam ja (i w sumie nie wiem jak wyglądałam), druga to była dziewczyna o czarnych długich włosach i wielkich oczach xD, trzeciej bardzo nie pamiętam. Hmm.. to działo się w jakiejś wiosce, był pagórek u góry las... i miałyśmy w 3 poszukiwać Ekazetki !!! No o dziwo.. jedna polazła na górę druga na bok a ja miałam poszukać na drugim boku. Nic nie znalazłam więc chciałam wrócić przed górę gdzie się rozdzieliłam z tymi pedalniami xD Był jakiś motyw z psem. Że na mnie szczekał i kurde zrobiłam coś tylko nie pamiętam... I później przylazły te 2 pindy i wracałyśmy przez most.. i ja z tą ehm, ehm.. czarną z dużymi oczami szłam za rękę (i tak dziwnie spadałyśmy z tego mostu xD to wyglądało perfidnie jak błąd w grze komputerowej jakby ludzie łazili w powietrzu)... a ta druga z jakimś facetem (mówię tylko momenty bo normalnie trudno mi zapamiętać tak sny). No i doszliśmy do jakiegoś obozu - i perfidnie i naprawdę zapomniałam imienia tej czarnej xD Ja gadała tam z tymi typkami.. i kurde - Jak ona ma na imię? A ta kolesiówka próbowała sobie zrobić takie jakby rany po cięciu się ketchupem z napisem "Called Ketchup" choć miałam wrażenie że chodzi o cut jako o cięcie się... hmm.. no to ja do niej. - Ej Called Ketchup, jak masz na imię? A ta coś powiedziała, tak szybko - kurde jak się obudziłam nawet nie mogłam zapamiętać. xD Coś w stylu.. no kurcze w każdym razie coś bardzo ostrego ( z pewnością jak ten ketchup. Fochnęła się ja wystartowałam z gałami... i budzik do szkoły.