02.03.2005 :: 19:01
Hej! Już z chorobom lepiej! Nie mam nic do opowiadania bo nie byłam w szkole ! Ale mam kilka konkursików to znaczy na blogach znalazłam : www.ocenkiblogow.talk.pl: Konkurs polega na najpiękniejsze opowiadanie Temat: Moja rodzina Długość opowiadania: max 10 linijek, min 2 ! Nagrody: dodatek muzyczny, wykonawca i tytuł to niespodzianka ;D! Data zgłaszania: od 2 marca do 5 marca! UWAGA!: OPOWIADANIE MA BYĆ NAPISANE W NOTKACH! JEŻELI BLOG NIE BĘDZIE ZGŁOSZONY W KOMENTACH OOWIADANIE NIE BĘDZIE OCENIANE !! Wiem wiem skopiowałam to www.showocenki.talk.pl: Konkurs polega na najleprzego bloga wszechczasów! Pamiętajcie też, że konkurs będzie trwał 14 dni!! 1. Emilinacje (5 dni od 2 marca do 7 marca) 2. Pół finał (5 dni od 7 marca do 12 marca) 3. FINAŁ (4 dni od 12 marca do 15) Konkurs będzie rozgłoszony na cały talk!! Warto sprubować! Nawet początkujacy mogą się zgłaszać! W emilinacjach biorę pod uwagę: 1. Notki ( czy są jakieś błędy, czy sa ciekawe i niezadługie dla czytelników!) 2. Wygląd ( tło czyli czy jest ładne i ciekawe oraz własnoręcznie zrobione) 3. Dodatki (rózne dodatki np: muzyka, liczniki, kursory, komunikat, i.t.d. UWAGA: trzeba mieć co najmniej 5 dodatków ) Eh no i to też! A i jak chcecie się zgłosić do tych konkursów proszę abyście wpisali się pod ich notkami ! To znaczy w komentach, ale nie w moich! I pytanko... na który konkurs bardziej sie opłaca zgłosić?? Bo ja sama nie wiem i prosze was o pomoc oki?? Dobra nowinka! Dostałam sie na konkurs www.kurczaczek.talk.pl sami zobaczcie !