talk.pl_______________________//summer'04 ___//mój blog
Link :: 04.09.2007 :: 16:46
No klasa jest boska. No kilka przypadków pokemonów i trochę pustych Znalazła grupkę dałnów NO! Tylko jeszcze imion nie pamiętam :/ A wrr xD

Wycieczka zaczęła się od zapomnienia kurtki. No więc jestem w rejonie proszę pani i pobiegłam. Już mnie klasa znała cała I jeszcze jestem rozpoznawana przez krawat :O Przynajmniej wiem z kim na razie będę się trzymała, ale ludzi za zbyt nie znam Szkoda ze nie spytałam sie o gg :>



Link :: 05.09.2007 :: 22:33
Ech.

Ogólnie to znowu muszę niestety tutaj pisać.
W sumie klasa jest fajna, tylko nie wiem czemu mi tutaj coś nie pasuje. Coś w sumie jestem nadal yyy w problemach ? Nie wiem nawet. W sumie boję się, a może i nie wiem. Ale boję się że jak ludzie z tej nowej klasy mnie bardziej poznają to pomyślą kurde jaka to idiotka. Ktoś mi powiedział (a mianowicie Anka z paczki - no chyba Ania), że zazbyt się przejmuję opinią innych. Ech. Pomyślałam, przemyślałam. Nie chcę byc taka :/ W sumie to zdecydowałam ze jednak jestem i ze nienawidze siebie. Ych. Kurde wiem że jestem dziwna mam jakies głupie myśli w ogóle ja nienawidze siebie. Przynajmniej tak teraz mi sie wydaje. W tej chwili nawet nie umiem się z niczego cieszyć. Może nie podchodze do przyjaźni z dystansem i znowu się boję że znowu mnie ktoś znienawidzi. Został mi uraz. I to wielki. Dlatego pewnie przejmuje się tą zasraną opinią. w sumie brakuje mi wakacji. W internecie jest łatwiej. Piszesz, możesz mówić co chcesz, inni myślą co sobie chcą, a ty olewasz bo udajesz głupią czy coś takiego. W sumie w internecie jestem zupełnie inna. Taka jaka chcę być a nawet nie wiem. Nienauczyłam się chyba przez te zasrane życie jak zawierać znajomości w realu. czuję się jak jakaś chora psychicznie. Ale to chyba prawda. Mam z tym problemy. MAM PROBLEMY! No. I co z tego wynika?
CZemu nie mogę być taka otwarta jak w rozmowach. Wszystko udowadnia to z tą miss Dynią. Kurde, Ola... Każdy temat kieruje się w tą samą stronę :/ Ja nie chce mieć problemów, ja chcę olać. Schizowałam się przez to wszystko. Nie chcę znac ludzi. W ogóle. Głupia jestem. I tyle. Ta oopinia mnie przerasta. Będę powtarzać w kołko to samo. W sumie opieram się na jednej ciągłej odpowiedz - no w sumie sama sobie odpowiadam. ale nie umiem sobie poradzć. Moż epedagog to dobra rzecz ?Mam mało czasu na tego wzystkiego spisanie. W sumie lepiej mi się myśli gdy jestem sama a Róża zaraz wróci z cholernej kąpieli. Zauważyłam że bardzo szybko pisze? ah... Cała ja. W sumie ta cała redakcja. Całe STL ludzie których znam przez internet. Są mi bliscy? W tym świecie w ogóle chyba.. Kurde telefon z/w WODA! Dzwoniła. A to co jest ;|

Musze isć spać.
Te dni są bardzo męczace 2 dni i już dostaje schizy. MUSZE SPAĆ!

CZasami myślę, że za dużo myślę. No w sumie z tym to można poczekać. No. Kurde i oblesne pytania róży - wróciła z kąpieli
Na dodatek nie mam kompletnego czasu przy kompie. Brakuje mi tego. Może dla... Dobra. Znowu zaczne za dużo myśleć.
Śpiąca jestem.



Link :: 07.09.2007 :: 15:25
Dobra tamto poprzednie t o ze zmęczenia xD klasa jest super i codziennie coś sie dzieje

Np. GANG wieśmaców i pókścvie do mcdonalda
a dzisiaj pochowanie ucha królika od mojego piórknika



Link :: 19.09.2007 :: 22:42
luuhuu.. ALE MI SIĘ ŻYCIE POWODZI!

Kto mówił że ja tylko stoję w miejscu, gdy tak naprawdę to pan Dynia ślęczy nad notkami typu.. Dlaczego nie mogę zrozumieć świata. Haha xD

Tak więc mam przywianie z Kudłatym [lol2] xD I wstąpiłam przed chwilą do jakiegoś Mrocznego Bractwa :P

I artykuł w popcornie Billy talent to screamo :O Niewiedziałam... włahaha xD

I zakłady z Tomusiem i Wojtusiem.. dotknięcie nosa żółwia = snikers, na nastepny dzień... Wejście do kibla męskiego = no name xD

BĘDĘ BOGATA o słodycze xD


----


Ach. Życie ostatnio mi dopisuje.
Czuję coś, że ta część życia gdzie wszystko się łamie, minęła... :P
Już nic do stracenia :D A "ktoś" mówił, że to ja tutaj stoję w miejscu nic nie zmieniając na lepsze? :>

Dość tego...

Podsumowanie :)

Batonik od Wujtusia za dotknięcie nosa żółwia - 1 zł
Batonik od Tomusia za wejście do męskiego kibla - 1 zł
Jedyne w swoim PoKeMonOwYm rodzaju przywitanie Olutka i Kudłatego - BEZCENNE!


Hahaha xD


The used - Listening
...
Zapisana w pamięci jako kolejna z piosenek, która rytmi w rytmie mojego życia XD (Hahaha :D Ta poezja :O)




link1
link2
link3

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty

[Księga gości]