talk.pl_______________________//summer'04 ___//mój blog
Link :: 01.06.2006 :: 21:23
Hej!

Jak na dzień dziecka w ogule ciekawie nie było :/ nawet żadnych prezencików! Jezuniu ale ja mam wymagania Cały dzień wolny miałam i okazało sie że tata mnie okłamał!!!
Powiedział że za kupienie biletów dla mnie róży i babci by musiał zapłacić 3.000 tysiaki!! A Mama znalazła bilety za mniej wiecej 1.000 zł.... widzicie co za kłamstwo!! Nie wiem czemu mój tato to robi...



Link :: 03.06.2006 :: 16:56
Filmy
Wczoraj oglądałam 2/3 filiki jeszcze został bo niemogłysmy go ogladnąc no wiecie bym zasneła

A dzisiaj miałam isc z babcią na pizzę ale nic z tego
Róża pojechała do Poznania więc mam na jedna noc łuzko całe dla siebie... (nareszcie sie wyspie)!

Czyli narazie wesołe minki.. to dobrze ale dziś sie pokłuciłam z Pauliną bo miałam zły humor i musiałam się a kimś wyzyć ale sie pogodzilyśmy bo uznałam że to głupie Paulina teraz konkurs robi i sie jej uczepiłam że ocenia wszystkie blogi po licbie gości. Niestety jestem uparta i lubie miec swoje zdanie

A tak to nic ciekawego sie nie działo ...



Link :: 08.06.2006 :: 19:26
Lekcja z 5b
Nom tak dzisiaj mielismy lekcje z najgrzeczniejsza klasa i z najgorszymi nauczycielami.

Matme mialam z wychowawczynia mojej siochy. Ale nie było az tak źle boję sie co będzie jutro.

Jutro mamy przyre z pania Szweda. Czy byś chciał/a płacić kase za to że nie dosłyszałeś albo pytasz sie nie z tematem lekcji?? Ja nie.... no widzicie a pani Szweda taka jest musisz za wszystko płacic... czyli za karzd złe zachowanie Jak ja sie cieszę że z nia nie mam Tymbardziej mam przechlap bo moja siora ma z nia na pieńku (pilicha żeby tylko nie wiedziala ze ja jestem Różówny siostrunią )

Po za tym 5b ma Polaka z panią Ezman. O BORZE!!
Nie powiem jaka jest ona głupia bo mi się nie chce. Jakie przywitanko na DZIEŃ trzeba prawą reke połozyć na lewe ramie na DO lewą ręke na prawę ramię a no BRY trzeba się ukłonic. Jaka siara!!! Jedno powiem ona jest taką osoba co szaleje za medytacja i tymi innymi. O BORZE!!!

Ratujcie mnie...



Link :: 10.06.2006 :: 18:04
Życie mi się wali
Dopiero co przed chwilą pokłuciłam się z Pauliną
I to jeszcze o taka głupotę.

Szczerze mówiąc to ona zaczeła...
Chwaliła mi sie że była na dżungli, a ja jej sie zapytałam jakiej dżungli i tutaj sie zaczeło. Odpowiedziała mi żebym sie głupio nie pytała. Muszę przecierz się zapytać jak czegos nie rozumiem.

Później zaczoł się temat mojego anonimowego bloga o którym pragnę zapomnieć...! Niby ja robiłam wszystko żeby się pod nią podszywać Co to za temat jak już wiadomo kto był właścicielem.

Jeszcze zaczeła sie czepiać, że nazwałam ją najleprzą przyjaciółką. Nie widze nic w tym złego... bo to znaczy że ją lubię.

Brak mi słów na ten temat tak się wkurzyłam że ja zablokowałam... (to była rozmowa przez gadu-gadu) i teraz nie mogę się dowiedzieć co w nią wstąpiło.

Teraz nikt mnie nie lubi albo ja nie lubie kogoś... Nie mam żadnych przyjaciółek...

Można to ująć że jestem na dole huśtawki życia* Ciekawe kiedy będę u góry....

A tak po za tym zrobiłam nowy szablon W tej chwili nie umiem się uśmiechnąć więc nie zazbyt się z tego cieszę...

* Nasze życie jest jak huśtawka. W szcześliwych momentach jesteśmy u góry a w smutnych na dole



Link :: 11.06.2006 :: 17:08
Kesz
Dziś był bardzo ciekawy dzień
Najpierw z moją mamą poszliśmy kupić nowe sandałki w Daichmanie (czy jak to się pisze.

A teraz związane z tematem!

Moja ciocia która ze mną mieszka kupiła psa. Nazywa się Kesz. Wiem dziwnie Teraz mnie w domku cały zwierzyniec jest moja ciocia ma psa, moi kuzyni królika a ja kota Czy ja to wyutzrymam. Byle by tutaj zwierzęcej wojny nie było!!

Z ostatnie chwili:
Znalazłam sposub jak dodawać własną muzykę na bloga



Link :: 12.06.2006 :: 18:09
O czymś i o niczym
Tak naprawdę nie mam nic do opowiadania. Chce sobie kupic aparat cyfrowy i dostałam troche nauki jak tresować psa. A teraz będę grała w moja ulubioną grą w którą dawno nie grałam (czyli The sims 2) A Hercia już się owiele lepiej czuje wszystko jej sie zgoiło i jutro dostaje zastrzyk



Link :: 13.06.2006 :: 15:13
Moje postanowienia na wakacje:


- Jeść mniej słodyczy, hamburgerów, hot dogów i.t.p i.t.d!
- Zdobyć kupę forsy
- Popływać nad morzem.
- Kupić nowy procesorek do kompa, bo mi się strasznie muli
- Nie nudzić się i tak często nie siedzieć przy komputerze.
- Trochę rozszerzyć moją umiejętność rysowanie.
- Starać się o to żeby jeszcze w te wakacje pojechać do Anglii.
- Pokupować kupe pamiątek
- Spełnic wszystkie moje postanowienia.

Nowinki:


- Dostanę po raz pierwszy świadectwo z paskiem a to dzięki pani Leciak (mojej nauczycielki od historii) Postawiła mi ona wyjątkowo 5 na koniec roku A moja siostra jak zawsze źle przeliczyła mi srednią miała byc niby 5.0 a mam 4.8 Musze sie poskarżyć róży zeby sie lepiej matmy uczyła

- Dzisiaj na technice bylismy na dworku troszkem se porysowała bo akurat szkicownik wziełam. Fajnie nawet było tylko że ja miałam klapki ii mi pełno piachu weszło

A teraz pożegnam was takimi o to słowami:

Nara




Link :: 14.06.2006 :: 10:22
Zamknięty seans

Podoba wam sie ze mój blog nie jest na hasło ?? :] nie wiem ale to tak na chwilkę Nomoże nie wiem na więcej A teraz trochę z dzisiejszego dnia i póxniej szybkon napiszę co było wczoraj:

Teraz jestem na infie i maluchy śpiewają (fałszują) chyba jest jakieś przedstawienie na łączniku Kinga wykryła mnie że wszystko co mówiłam o Dixi1 to kłamstwo jednym słowem mówiąc wkurzało mnie to ze wszyscy o nim gadali Ona wykryła że to Marty blog ...

Wczoraj mama zrobiła mi i Róży niespodzianke ---- dostała od jej przyjaciółki męża darmowe wejsćiówki na film: Hay wey do CinemaCity Film był ekstra!

Dziś zamierzamy troszke Hercię z Keszem zaprzyjaźnić już była próba ale Kesz zwiał skulony



Link :: 15.06.2006 :: 21:33
Music
Dodałam muzykę na bloga! Wreszcie udało mi się wstawić własną muzykę a to dzięki Gabrysi
Przy okazji ją pozdrawiam

Zgłosiłam mojego bloga do ocenki i jeszcze na konkurs u Moootylka!

Nic się dzisiaj wyjątkowego nie działo oprócz tego, że Kesz obsiuciał troche hol
Dziasiaj Paulina się mnie zapytała na gg czy się pogodzimy. Tylko niestety ja nie mogłam odpowiedzieć, bo mnie zablokowała i chyba jeszcze tego nie zauważyła...




Link :: 17.06.2006 :: 15:18
Formatek
Dzisiaj wujek (który ma dzisiaj urodziny) zrobił mi formata i w końcu będzie mi lepiej net chodził Tak to jak na gg siedze to co chwile musze kompa resetować :/

Dzisiaj wkurzałam z mamą wujka, że widać mu juz siwe włosy Albo jak powiedział że go boli kolano to powiedziałam do mamy - to oznaki starości heheheh

A ja pogodziłam się z Pauliną.... naszczęście Juz mnie męczyły te nudne przerwy

A dzisiaj od rana pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada pada i tak dalej i tak dalej



Link :: 18.06.2006 :: 17:42
Ratunku xP

Dzisiaj szłam z mamą do Galerii Copernicus (takie ,,małe" centrum handlowe :)) Kupiłyśmy słuchawki (już chyba 5 bo reszte popsułam z moją siostrą :D) i dla mnie okulary słoneczne... nie będę nosiła w wakacje okularów :D więc to taki prezencik :) Się smiałam z mamą że to okulary przeciw deszczowe, bo jak wracałyśmy do domu zaczeło lać :) Zmokłysmy jak nie wiem co ! :P

A mi przez cały dzień odbija bo już drugi dzień nie mam mojego komputera. Muj wujek go formatował i nie mugł zainstalować windowsa... dzisiaj będzie go instalował. Więc z tych nud musiałam coś zrobić... założyłam te słuchawki (one mają taki mikrofonik jak w reklamie tego Sezam Max [z tym starym dziadem co gotuje i pyta się jakiejś laski z banku co to takiego :)]) I właśnie zaczełam udawać że jestem tą laską z tej reklamy w kułko powtarzałam "Sezam Max jest max dlatego bo masz wysokie oprocentowanie i dostęp do wszystkim bankomatów w polsce" :)

Kurcze jednak mi odbiło...

Później zaczełam udawać BRitney spears z tym mikrofonikiem i śpiewałam "Ops i digini fink ,, (czy jakoś tak to się pisze) :)

Gdy mi się Britney Spears znudziła zołożyłam te okulary słoneczne i wyglądałam jak jakaś walnięta... hehheheh :D I przyszłam do mamy która zaczeła się śmiać. Poszłam do Maćka (mojego wujka
) I nareszcie mi powiedział że ma tego Windowsa!!





Link :: 19.06.2006 :: 20:45
Jeszcze tylko kilka dni

Nie mogę doczekać się wakacji Pojadę sobie nad morze... a później tylko nudy przez reszte wakacji

Jutro jedziemy na jakiś mecz piłki nożnej... a mi się nie chce. Nienawidze tego sportu! Jest taki bezsensowny latasz za piłką... i latasz. Póxniej masz tylko siniaki na nogach. a tak to jeszcze w Środę będą lekcje bo jutro przcierz lekcji nie mamy a w Czwartek jest dzień z wychowawcą.

A ja zamierzam stworzyć własną stronkę o simsach. A głównie to będę tam publikowała swoje filmy. I innych także. Więc to będzie stronka nie tylko dla fanów The Sims 2. Nie wiem co wy na ten pomysł.

Zrobię sobie fotobloga ale własnie nie wiem czy te zdjęcia publikować tu czy osobno.... Jestem poprostu niezdecydowana.

Dzisiaj tata zadzwoni wieczorkiem (przecierz mieszka w Anglii ) Ostatnio sprawił mi przykrość... Umówił się ze mną na gadane i nie przyszedł z powodu kumpli. Umówił sie z nimi i nie miał dla mnie czasu Niektóre z moich koleżanek tego nie rozumieją. Rzecz w tym że tata mi wszystko kupuje i w ogule nie pogada. Na dodatek często sie kłucimi. A kiedy ja chcę się do niego przytulic nie wzraca na mnie uwagi tylko gada z tymi Koralewskimi (rodzinka októra zawsze musi byc tam gdzie tata. Ich dzieciak Patryk jest taki głupi że poprostu nie mozna wytrzymac i jeszcze uwieżyc że jest w moim wieku a zachowuje się jak 3 latek). Mój tata ma to wszystko po jego tacie. On tak samo w ogule nie miałam z nim kontaktu :/ I jeszcze ci Koralewscy jadą z nami nad morze... :O Jestem dead ....





Link :: 20.06.2006 :: 21:14
Najgorszy dzień w tym roku szkolnym

Słucham sobie właśnie Madonnę - Another day ... Dziś mi dzień nie dopisuje i właśnie to jest okropne.

Wstałam rano i zaczełam robic film w The Sims 2. Mam juz nawet pomysł:

Jest taki gościu który jest bogaty i mieszka z ojcem. Pewnego razu jego tata postanawia żeby jego syn zaczoł pracować. Gdy syn znalazł pracę jego szefową okazuje się piękna kobieta Zakochał sie w niej i prubuje sie odkochać bo przez to rozprasza się przy pracy W końcu postanawia poderwać szefową ona jednak sie nie daje. On sfrustrowany przychodzi do domu. Wymysla plan żeby poderwać ją za pomocą zazdrości. Znajduje se pierwszą leprzą laskę i zaczyna ją zarywać w biurze. Jednak i taki sposub nie ma rezultatu.

Dalej nic nie mogę wymyślic ale chcę żyby skończyło sie to że w końcu szefowa zakocha się w nim. Moze pomozecie mi?? Poprostu napiszcie pomysły na dalszy ciąg w komentarzu Albo pozmieniajcie troszeczkę.

Więc zaczełam sobie kręcić aż w końcu nadszedł czas na szkołę. Mieliśmy dzisiaj jechac na stadion na 12. Więc czekaliśmy 30 min w szkole. Kiedy dojechalismy na stadion słońce paliło w twarz. Naszczęście miałam picie... (tymbarka jabko-mięta)!
Stadion był niedaleko mojego domu. Kiedy już wracaliśmy zabrakło 1 ucznia Maras uciekł bo nie chciał grzac sie na tym stadionie. No i my tak go 1 godz. szukaliśmy. Później skończyliśmy akcje. Do domciu było 5 kroczków. Jednak ta głupia baba która sie nami zajmowała nie chciała mie puścić. Mineła godzina zanim byłam w domu. Cała spocona.... zmęczona... i jeszcze wykąpać się nie mogłam bo nie było ciepłej wody

Później to się rozpłakałam. Mama zaczeła na mnie krzyczeć. I nagle wszyscy mieli do mnie pretensje!

To był zły dzień.

Pomużcie mi z tym filmem prosze

I tak kończę notke słuchając Christinę Milian - Say I



Link :: 22.06.2006 :: 11:38
Pech tak zwany tramwajowy

Dzisiaj na 9 do sqlki szłam. Jest czwartek czyli dzień z wychowawcą

Rano jechałam z Różą. Jeszcze jeden przystanek żeby dojechać do sqlki. Nagle wychodzi kierowca i mówi że tramwaj jest odłączony od lini. Musieliśmy wysiadać i jechać autobusem nr 22 No i w końcu w sqlce. Poszliśmy sobie do McDonalda POatrzę a tu pełno dzieciaków. CZekaliśmy na zamówienia 30 min Ja nie moge jeść fast foodów więc zamówiłam sobie McFlury i Shake. Na dodatek brakowało mi 50 gr. Ale pani Figas (nasza wychowywawczyni) mi dała Będę musiała jej oddać. Następnie wracałam i tramwaj spóźnił się o 25 min. Na dodatek był taki napakowany. A koło mnie stał jakiś student który był owłosiony tak że wygladał jak małpa FUJ FUJ FUJ! Póxniej wyszłam na bylejakim przystanku bo mnie wypchali taki był nie pusty ! Ale naszczeście to było niedaleko domku dlatego przeszłam się piechtką

ZAczełam robić mój film. Pokażę wam troszeńke zdjęć z tego filmiku









Jeszcze dodam że dzisiaj idę do fryzjerka ale to dopiero o 14



Link :: 23.06.2006 :: 15:16
Papatki :*

Wyjezdżam na kilka dni :] 1 Lipca napewno dam wam relacje z całeho pobytu nad... Morzem Papcia pozdrowionka dla wszystkich



Link :: 24.06.2006 :: 21:07
Jupi
Zgadnijcie dlaczego pisze ?? Kolega mojego taty ,,Koral" ma laptopa z netem Chociarz nie bede zazbyt siedziec I tak wole moj komputerek bo tam mam swoje pliczki i tak dalej.

Dzisiaj wystartowalicmy o 9.00. Na poczatku bylo mi smutno ale nowa plytka The Black Eyed Peas.

Przyjechalismny do domku. Myślałyśmy ze to bedzie na jakims odludziu. A tu okazalo sie ze w okolo sa inne domki .

Pozniej poszlismy nad morze i z Patrykiem K. zucalam sie glonami hehehe cala mokra bylam

Pozdrawiam wszystkich z ukochanego Torunika :*:*:*



Link :: 25.06.2006 :: 21:44
Odrzucona
Dzisiaj zpędziliśmy 5 godz. na słońcu. Troszkę spaliłakm sobie plecy ale jużwszystko dobrze!
Musiałam się dzisiaj troszkę wypłakać. Bo widzicie ten blog pozwala mi się wykrzyczeć. Mam czasem takie potrzebę wypisania wszystkich żeczy ktore mnie drecza Dlatego wziełam sobie zeszycik i długopis. Wypisałam tam sobie juz te 2 dni z wakacji. Wcześniej nie mogłam bo tata lecial po piwko a zeszyt byl w samochodzie. W takich wypadkach płacze. Ale nie z powodu tego że nie mam zeszytu. Po tym mi jest lepiej poprostu...

A tata wczoraj się upił (norma) i jego kumpel Koral też. Dziś mówiłam zeby juz nie pil. Ale na marne Mówi że się nie upije jak sbie ttroszkę wódy popije.

Albo przed chwilą Koral sobie wymyślił że tata ma mame zaprosic na nastepne wakacje. A tato na to ze jej nie zaprosi bo sie nie zgodzi. I jeszcz dodal ze to nie beda wakacje bo mama bedzie chciala sie klocic.

Czuje sie odżucona przez tate i troszke przez Różę. Grałyśmy babinktona z Patrykiem i ona była z nim w jednej dróżynie. W takim wypadku Róża robi się nieznośna.

A co ja zreszta bede przynudzac. Wejdźcie na mojego fotobloga www.apparatus.blog.onet.pl :]



Link :: 27.06.2006 :: 18:13
Małe zacięcie

No więc na początek wakacji zachorowałam

Byliśmy dzisiaj ze 3 godzinki nad morzem ja nie chciałam się kompać bo się okropnie czułam!

Przespałam cały pobyt na plarzy... A my akurat trafiliśmy kiedy był przypływ O BORZE jakie fale były i jeszcze cieplejsza woda niż w 1 dniu wakacji

Niestety ale ja się nie wykompałam...

A i tata odkrył nowe dobre piwko

A na temat:
Przedchwilą ciocia się przecieła nożem przez Patryka.

On zaczoł ja denerwować bo chciał iść na lody. Ona się tak wkurzyła że krojąc kalafiora przecieła se łąpe. Pojechła do szpitala na zszywanie. No cóż mam nadzieje że Patryk po tym się czegoś nauczy.

Pozdrowienia dla całego Trunia, a szczegulnie dla mojej Mamy którą prosze żewby ocałowała Hercie ode mnie :*:*:*:*:*



Link :: 28.06.2006 :: 18:14
W Ustce

Dzisiaj rano się okropnie czułam.

Wszyscy rano oprócz mnie i cioci poszli na plażę. A ja się strasznie nudziłam i oglądałam jakiś beznadziejny film o Fliperze. Co kolwiek to jest?

Później pojechaliśmy do Ustki. Okropnie się czułam i nie miałam apetytu dlatego zamuwiłam sobie tylko gofra z cukrem pudrem. Tak to nawet fsjnir było pograłam sobie na automatach z patrykiem.

No patrzcie bym zapomniała wam powiedzieć że byłam w kinie 4d!
Jakike fajowe. To takie kino że jest obraz 3d. I normalnie czujesz że ciebie coś pryska wodą lub wieje wiatr. Np. Na tymfilmie co ja byłam, było się kotem. Jak przebiegały ci jakieś myszy pod nogami to dosłownie ci coś tam się ruszało. Albo jak spadałeś w duł krzesłą opadały.

Dosyć gadania Pozdrawiam cały Torunik.



link1
link2
link3

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty

[Księga gości]