talk.pl_______________________//summer'04 ___//mój blog
Link :: 06.07.2007 :: 15:59
Ych... Lipiec... MROŹNY LIPIEC! ;| JAk we Wrześniu.. tylko że bez szkoły.

No więc gruncie rzeczy mój dzień zaczął się od tego:

9202005 8:06:12

Z takim typem jak ty to się jeszcze nigdy w zyciu nie spotkałam, żeby być tak fałszywą, wścibską, bezczelną i chamską. Wiesz nie musiałaś się tak poświecać trzymając się ze mną i pauliną i pewnie z tymi ktorym też wysłałaś wiadomość: A ze no bo.. heja no i tak dalej. Gieńka ma nowy numer i prosze go zmienić - ten wykasować ;) A mój nowy numer to: 7993461 musiałam z mienić z pewnych powodów, bo ów mi się na ten ktoś w kradł - gupki piprzone. więc jak ktoś bedzie tutaj dostępny to nie ja =,=',
co nie? pewnie mam rację...
Domyślam się, do czego byłam ci potrzebna.
Pewnie tylko o sciąganie i dobre moje oceny wpisane w dzienniku w twoją rubrykę.
I dostanie się do 11 do dobrej klasy. Ale nie musiałaś się tak poświęcać bo jeżeli nawet się dostaniesz do lepszej klasy to pewnie sobie nie poradzisz .
Świnia jesteś , tak mnie oszukiwałaś przez tyle czasu...
A ja nie dość ze ci pomagałam to cie jeszcze bronilam. Gdyby nie ja to ze sprawdzianu szatana z polskiego nie byłoby 4, ale pewnie 2 lub 1, a jak się pytała banicka czy sciagalaś ode mnie to ja dla ciebie kłamałam jej prosto w oczy... I ocena na koniec z polaka też pewnie by byla niższa.
9202005 8:06:27
Dobrze wiem że niezmienilaś numeru gg tylko chciałaś się od nas odizolować. Ale jak chciałaś żeby to osiągneło efekt to coś ci nie wyszło i mogłaś się z nami pożegnać w inny sposób. Było by mi przyjemniej gdybyś napisała to wprost a nie przez kłamstwo...
Aha i jeszcze coś co się tyczy fotoblogów ty sie nie pytalas o wlkejenie mojego zdjecia a wkleilas nawet jak powiedzialam ze niechce byc na niczim fotoblogu. wiemy juz jaka jesteś i co o nas myślisz, więc nie musisz mi tego mowić. Wiesz ze ty jako jedyna uważasz ze nasza klasa jest pojebana . Czyli co z tego wynika? że chyba to tylko ty jesteś pojebana a nie wszyscy inni. xD xP =,=’ *,*~~ twoje minki? mylisz się. takie minki sa znane w calej polsce. I to nie ty je wymyśliłas, i każdy ma prawo je używać. Aha i jeszcze jedno nikt ci nie powiedział że zosia, ela, gienia, Micha$ to juz jest bardzo nudne wszystkim to wychodzi bokiem. TWOJa sekta zosiowców....mam ja w dupie przesadzasz z tym...
naprawde jesteś okropna potrafisz tylko oszukiwać i nic wiecej. Jesteś bezczelna nie wiedzilam ze siedziałam w lawce z taka ‘dziewuchą’
żegnam na zawsze...
9202005 8:29:51
przemysl to sobie bo jak bedziesz taka nadla to nie bedziesz miala w gimnazjum zadnych kolezanek, chba ze oszukasz je tak jak mnie.....< wściekły >


To pani Dorota jakby co xD W sumie mam to gdzieś ^^


Ostatnio pan Michał zaczyna mnie wkurzac.. albo przynajmniej coś w tym stylu. Mam dosyyć tego jego dołków o_O Teraz jakas Bożenka zcięła mu włosy.. jemu się nie podoba i robi tragedję jakby go na łyso obcięła o,O W sumie wolę gdy ma dałna =,= xD

Ja w sumie kączę z tym użalaniem nad sobą.. robię z siebie homoniewiadomo jak bym miała tysiące problemów.. jak i tak wcale źle nie mam :/

Zimno ;|



Link :: 07.07.2007 :: 00:54
TAK! Już wiem o co biega....

Teraz zrozumialam po tym jak mu zaczęłam pieprzyć że przesadza..i prawda..

To moze tak... Powiem jak to on. On uważa że fryzura to jego cały wygląd. To tak samo jakby mnie zcięli na łyso? ;| I Bożenka go zraniła i przestanie ufać ludziom bo go ostatnio ranią... i harakterystyczne odwal sie idiotko i odłączenie.

Racja nieukłada się ale... ;| Nie wiem.. mam dosyc tego całego głupstwa i jego idiotycznego myślenia.. zwłaszcza ostatnio. Czy jak człowiek ma kilka włosków za krótko może tak dramatycznie sie zmienić? Albo to ja?
Od ostatniej kłótni naprawde dziwnie sie z nim gada i przestałam myślec obsesyjnie na jego temat... On pewnie myśli teraz że ja jestem pojebana i ja o nim myśle że on jest jakiś nie taki... I od tak wychodzi.. W sumie moja wina. Ja go ranie chyba za to że gdy on ma tego swojego idiotycznego doła to ja zamiast go pocieszac mówię że to jak on myśli jest dla mnie nie zrozumiałe?

Chyba nadszedł koniec po rokum tej przyjaźni :/

A co najgorsze zwierzam sie Darknessowi.

Chociarz co ja gadam... ZAczynam dostrzegać wady.. tak nagle i znowu tylko na nie patrze. Wcale nie myślę że on jest pojebany.. To za duze określenie :/ W sumie wole go weselszego.. Chociarz to staje sie nudne. Nie wiem... Ja juz naprawdee nie wiem. Gdyby nie ta kłótnia i zjebana Bożenka może by było tak jak dawniej?

Na dodatek dzisiaj zaczęli mnie wszyscy krytykować... Rano Dorota przysłała tą wiadomość. Potem jakaś idiotka z forum.. Znaczy ktoś się jej włamał. Zaczęła pisać jakieś gupoty. Szkoda słów...

I jest pierwsza w nocy o,O



Link :: 08.07.2007 :: 15:29
Ja 14:32:26
;>
Ja 14:32:35
Mój tekst xD
Michaś 14:33:25
niedługo
Michaś 14:33:27
to cały świat bedzie Twój ;|
Michaś 14:33:33
nie bądź taką egoiska ;|
Ja 14:33:40
:|
Ja 14:33:51
To nie egoizm? xd < haha >
Michaś 14:34:11
tak egoizm ;|
Ja 14:34:15
A tk po za tym Gienia kome bak
Michaś 14:34:20
wszystko Twoje i nie dotykac bo bedzie wielki foch
Michaś 14:34:22
no widze
Ja 14:34:39
Co ciebie ugryzło.. ej bez przesady ;| A czy ja mówię to mój tekst to masz go usunąć oO,
Michaś 14:34:57
no bo taka jest prawda! no ale wogule wyskoczyłas "TO MOJ TEKST" jak 5 letnie dziecko ;|
Ja 14:35:29
E no dobra jak chcesz to przestane :/
Michaś 14:35:41
No.!
Michaś 14:35:56
i cipemns
Ja 14:36:02
;|
Michaś 14:36:18
nie wiem oco ci chodzi czy ty sie boisz samokrytyki?
Ja 14:36:39
nie? xD
Michaś 14:36:53
No więc. ;| nie rozumiem oco chodzi
Ja 14:36:59
Ja tez nie ;|
Michaś 14:37:12
no.
Ja 14:37:19
bo ja wyskakuje... a ty wyskakujesz jak bym normalnie była jak PaulinQqQQQQ, że tylko o sobie ;|
Michaś 14:37:47
egoizm to nie to co zayrzona samoocena
Ja 14:37:56
=,='
Ja 14:38:03
Mam dość tych pouczających gadek. Jestem jaka jestem i no baa... ;|
Michaś 14:38:34
ale mogłabyssie troche poprawic a później dziwisz sie , ze wsyzcy coś do ciebie mają
Ja 14:38:49
:/
Michaś 14:39:45
no taka jest prawdaa.. ja nie mówie, że ja nie jestem goista czy coś
Ja 14:39:53
Jo tylko sie kurde nie czepiaja że marudze
Michaś 14:39:57że ja nie mam was bo mam i to dużo
Ja 14:40:01
tylko że z nikąd kran właczam
Michaś 14:40:02
ale staram sie to zmieniac
Ja 14:40:09
ale ja nie chce :/ jak mamy tak gadać to pa ;|
Michaś 14:40:31
No to tkwij w tym swoim zakłamaniu! pa.
Ja 14:40:52
Jakim kurde zakłamaniu? ;| to ty mi jakies podtekdty puszczasz ;|
Michaś 14:41:12
ja tylko mwóie
Ja 14:41:13
Ja wiem jaka jestem.. nie chce sie zmieniac a kurde ja nawet nie wiem o czym gadamy
Michaś 14:41:14
zastanów sie nad tym.
Ja 14:41:14
;|
Michaś 14:41:19
a potem mi odpowiedz.
Ja 14:41:25
:/
Michaś 14:41:25
PA!
Ja 14:41:27
Na co? Kurde! Jak ja nawet nie wiem o co chodzi xD
Michaś 14:41:40
PAAAAA!
Ja 14:41:49
A jak mam być dla ciebie chodzącym ideałem bez wad to prosze bardzo ;|
Michaś 14:42:07
no jak zwykle puki nie wytłumaczysz to nei zrozumie
Ja 14:42:22
Co ciebie ugryzło ; Że nagle tak mi wady wytyczasz
Michaś 14:42:33
No bo ty ciągle skwięczyszże ci źle
Ja 14:42:37
jakbyś moich wad nie znał
Michaś 14:42:38
że róża to , ze mama tamto, że paulinqquq tamto gdybys chciała
Ja 14:42:55
Toć mówiłam że ja tylko tak gadam jak mi sie nudzi
Michaś 14:42:56
dawno byś z tym skończyła
Ja 14:42:59
a kurwa źle mi nie jest
Michaś 14:43:00
tyle że ty chyba lubisz...
Ja 14:43:05
ja sie nie dołuję haaa
Michaś 14:43:10
robic sobie szczuczne rpoblemy
Ja 14:43:22
nie robie toć do kurwy nerwicy ;| Czy ja coś powiedziałam? ;| A ty chyba specjalnie sie chcesz klócić ;|
Michaś 14:43:47
Nie. porpsotu mówie bo czytałem własnie Twojego fbl i co chwile to samo paulinQqqu i pokemony, mama, róża, ja, paulinqu pokemony, mama róża ja
Ja 14:44:22
;|
Michaś 14:44:27
no i jescze później tato doszedł
Ja 14:44:41
Toć nie moge już pisac o innych ludziacj?
Michaś 14:44:54
no tak. ale wkółko ten sam problem
Ja 14:45:00
Napisałam ze robione z wypadu taty Jaki w tym problem ;|
Michaś 14:45:18
nie chodzi mi oto czytałem
Ja 14:45:22
I ze nabijałam sie z lolitką o pokemonach
Michaś 14:45:22
go rpawie od początku
Ja 14:45:27
;|
Michaś 14:45:29
i jak nie pokemony mnie atakują, to mama i róża robi ambaras w domu i wkołko maciejuuu
Ja 14:45:47
no bo tak było KIEDYŚ a teraz tak nie jest
Michaś 14:45:54
no ty nabijasz sie z pokemonów a one z ciebie
Ja 14:45:58
i nagle teraz musisz sie czepiać ? ;|
Michaś 14:46:11
no bo ja tego nie widziałem
Ja 14:46:11
I tez robisz sztuczne problemy znowu :/
Michaś 14:46:16
a teraz to zobaczyłem jak rpzeczytałem. nie porpostu Ci mówie
Ja 14:46:26
i musisz komentowac? ;|
Michaś 14:46:29
a ty odrazu bulwers wielki
Ja 14:46:33
Jo mówisz mi :/ A mnie to wkurwia
Michaś 14:46:33
foch bo oli uwagi nie można zwrócic
Ja 14:46:42
Bo mi wady wytyczasz i mówisz mi jaka mam być ;|
Michaś 14:46:53
nie mwóie, mówie tylko żebyś postarała sie to zmienic
Ja 14:46:59
Jak tu kurwicy nie dostać
Michaś 14:47:01
ULEPSZYC a nie
Ja 14:47:09
NIE CHCE SIE ULEPSZAĆ!!! Koniec kurwa kropka i zrozum ;|
Michaś 14:47:35
no to chyba , ze..
Ja 14:47:41
I nie bedziesz mi gadać co mam robić ;|
Michaś 14:47:47
to by dużo zmieniło ale jak chce..
Ja 14:48:42
Wlasnie
Michaś 14:49:31
więc później nie nażekaj , ze jest tak czy inaczeh! O!
Ja 14:49:55
Bo ja sobie utaj hepi i mi wyskakujesz z tym jaka jestem głupia mam sie polepszyć bla bla bla... :/ Myślisz ze jestem taka jak ty że kurde myslę co we mnie jest xlle i mam polepszac? ;| To sie głęboko mylisz. Wolę siebie taka jaka jestem I a no ba
Ja 14:50:45
I nie moge kurde kabla znaleźć do aparatu o_O
Michaś 14:50:57
:| nie móie ci , ze jesteś głupia :|
Ja 14:51:46
A tak jak to z ty ze ja ciągle mam jakies sztuczne problemy? ;| to jakbuy nie wyczuć mówisz jaka głupia jestem :/ Chociarz z tymi problemami to sie troche zgodze ale musze czasem pomarudzic
Michaś 14:52:01
dobra koniec gadki bo widze że to nie ma sensu
Ja 14:52:15
łał super.. zauwazyłes xD i kuniec ;|



Jop... xD a jednak to nie ja tu zwariowałam ;>



Link :: 12.07.2007 :: 12:06
Michaś 11:23:20
O W PIZ DU!!
Ja 11:23:51
Nie drzyj ryja!! 0_______________________________0 Wystraszylam się.. < szok termiczny > x_X
Michaś 11:24:50
< DZE PIZDE NICZYM ŁITNEJ! >
Ja 11:25:32
< jeszcze większy szok termiczny, łapie sie za szyje, pękają jej bębenki, wyskakują gałki oczne > x___________X !
Michaś 11:25:48
< a Zosia pizde dale dze >!!!
Ja 11:26:22
< dobra, wstaje > ZAMKNIJ TEGO RYJA, BO POSKARŻĘ SIĘ MAMUSI < foch >
Michaś 11:26:42
TO SIE SKARŻ! < FOCH >! skarży DUPO!
Ja 11:26:59
No TO ZAMKNIJ RYJA xD!!
Michaś 11:27:11
TY TEZ ZAMKNIJ < wnerw >!!
Ja 11:27:23
No dobra >_O

Włahahaha.. xD Odwalka z samego ranka xP Jop, juz wszystko dobrze... Zosia stała się Zosią i nie ma jakiś problemów których ja nie rozumiem ^_*


(x_O) (*_^) (>_O) (X_o) (^_O) (O_<) (x_O) (*_^) (>_O) (X_o) (^_O)


Toruń: koniec prostytucji?
Nowe przepisy dotyczące ścigania przestępsw seksualnych pozwalają policji bardziej skutecznie zwalczać działalność ludzi oddających swoje ciało za korzyści majątkowe.

W pierwszej spektakularnej akcji policji na dworcu PKP wpadła Aleksandra Szymańska. 13-latka została ujęta na gorącym uczynku w toalecie obsługując 76-letniego klienta. Działalność zatrzymanej była znana policji. Od kilku miesięcy była po obserwacją, jednakże dopiero teraz materiał dowodowy nabrał mocy prawnej koniecznej do skazania. Dodatkowym dowodem okazały się także zeznania starszego klienta.

Władze dworca nie kryją zadowolenia - Ci ludzie to prawdziwa plaga, mamy nadzieje, że to nie koniec zatrzymań - mówi Jerzy Piwnicki, dyrektor.


To zostało wygenerowane.. przez nijakiego Michała Szatkowskiego, zwanego dałnem z kryptonimem Zosia >_O Od teraz naprawde go ususze!! A ja sie dałam nabrać... o_O

Ja 11:44:58
Sonda
Czy planujesz zemstę na osobie, które wkręciła Cię generując link do tego artykułu??!!
Ja 11:45:06
Wygenerowałeś tooo o_O
Michaś 11:45:09
]:->
Ja 11:45:17
Wyniki poprzedniego głosowania
Czy nabrałeś się na artykuł o sobie?!!!!!!
Ja 11:45:21
Nie ;|
Michaś 11:45:27
HAHAHAHAHAHAHHA!!!!!!!!
Ja 11:45:55
O________________O
Ja 11:45:58
UDUSZE!!! ZOBACZYSZ!! Długo niepożyjesz!!!!!!!!
Michaś 11:46:39
]:->
Ja 11:46:53
Ty kapustowo zosiowa świnio o_________________________O
Michaś 11:47:07
TY NIE MYTY ZADZIE!!!!!!
Ja 11:47:26
TY WYDYMANA PINDOLINO!!
Ja 11:47:39
Z grzybicą mózgu < haha >
Michaś 11:47:39
TYYY!! JEBANCZE SAMOZWANCZE!!
Ja 11:47:58
TY.... TY.... < mysli >
Michaś 11:48:10
]:->
Ja 11:48:20
KURWA ZE STUMILOWEGO DOMU ZGWAŁCONA PRZEZ MIEJSKICH DŻOINTÓW
Ja 11:48:23
?? o_O
Michaś 11:48:44
O,o phi.!
Ja 11:49:05
UWAGA!! Gienia była na karate
Michaś 11:49:10
Ty niedymany czarnusie! ujazmiony przez czyścirowa zgwałconego na dworcu PKP przez nijaką szymańską!!!!!
Ja 11:49:13
*_^


Misja: Dusiciel kapusty...
Cel: Michał szatkowski
Miejsce wykonania: Dworzec Toruń Miasto godzina 13:32





Link :: 22.07.2007 :: 11:07
Buu...! Zośka wyjechała... :/ A to pech w sumie się nie poryczałam xD

I Żopka... Było super
Przyjechała to nie zemdlałam (tak jak on przynajmniej mówił). 3 dni upału, 3 dni na basenie xO Bylim u majonezowej to ta później Różę wypytywała kto to. Bylim w galeryji xP No i mielim Lolitkę na basenie zobaczyć ale coś tam jej nie pasiło ^^ W sumie bilismy się ciagle pluszakami i nabylim nową ksywke dla pewnego pluszaka Mr. Pyrkacz xD Ale się rozprół... ^^ A małpka Róży, gdyby nie to że wyjechał pewnie by się rozwaliła już po jakiś 2 dniach xD

Potem jak nie na basen to chodzilismy sami na bulwary ^^ No i bylo trochu nudno ale wżeralim Toruńskie pierniczki Pierwszy dzień znaczy sie 4, to się mi aparat popsuł bo zrobiłam zdjecie ryjca ośki lol dwa xD I sobie wymyślim. Ośka szła a ja do niej SZATANISTAAA mochery się wystraszyły o__O Potem tym sposobem straszyło się gołębie Albo bylim na zegarze przed empikiem i obgadywaliśmy ludzi *_^ w końcu szedł taki rudy... Jak nas zobaczył to trzymał loda w buzi i wywalił gały. Ja zaczęłam z niego ryć. Polazł gdzieś tam dalej wychyliłam się i zaczęłam się śmiać o_O TEn to zauwazył i podszedł do Michała z tekstem "Masz coś do mnie? Bo jak tak to ci pofybijam fsystkie zemby" lol dwa xD A ten wogóle zebów nie miał. Poszedł ledwo o wytrzymalim bez śmiechu ^^ I poszliśmy na taki murek przed Bajem Pomorkim. Gadaliśmy patrzymy a on tam idzie xD JAK OSIA SPITALAŁA TO JA JEJ DOGONIĆ NIE MOGŁAM!! Jezuniu i się darłam do niego DEEBILU POCZEKAJ lol dwa. Na bulwarach jakies gościówy nam zdjęcia robiły x,Z

Bylim w Media markt i wlączył się alarm xD Bo Gieńka klapke od komórki otworzyła jak spitalalim! lol dwa. A potem byliiśmy w dziecięcym i śpiewaliśmy pioseneczki z przedszkola bo w głośnikach leciały. Jakies dziecko się nas wystraszyło ^^

Zosia stwierdziła że mi syry cuchną :/ Ale wyprałam tramposze i kwita xD

Albo bylismy na zjeździe Tokio Hotel o__O Kolesiówy psychiczne. Tylko podeszlim i te zaczęły piszczeć BOOŻE JAKI ŁADNY!! xD Szlim gdzies tam na bulware te za nami aż wkońcu je zgubilismy. to strach.. ee teraz nudno. Poszłyśmy na bulwary a tam one o_O ZAczęły coś tam gadać czy sie przyłaczymy no i ba xDMichał rozdawał autografy i zdjęcia. Gieńke nikt nie obchodził bo powiedziała że TH nie lubi xD Była jedna kolesiówka co się chwalia że ona sie tnie jak to i tak było źle ;P Bo się cieła u góry i wszerz a to na odwrót -to trza po żyłach xD

Jak szłyśmy z Media marktu z mama i Różą, Gieńka przemęczona syry ją bolały (na szczęście mi nie śmierdziały ^_*) No i na burwaly >o< Bylim skupieni rysując na naszych pięknych bulwarach, aż tu idzie ten dałn od pięknych zebów xD Chuciarz to on chyba nie był i spitalamy xP Skręcemy na wole.. no i znowu ta pindolona Gothka >_X Ciągle mnie prześladuje >_< No i poszli bo ten dresa zauważył I samochód by przejechał Osię :X To szlim .. I ten na taką jakąś górke czy co to było.. *_* I jakiś koleś w irokezie - ŁUPACIIII!!! Spitala i swoje nowe trampersy w błoto XD I się Zochna wkurwiła *_* Jakas dżampresa była rockowa.. same Panki xP I anarchia cała uchlana wrzeszczała PEEENIIIS

Albo gołe manekiny - Demoralizacja młodziezy xD

Albo Oskę wieczorem z rkrzesła zwaliłam xD Ale brechalim. Michał widzial 3 cycki w naszym domu.. ciotki bo niezamknęła drzwi i róży bo przeżywała i jej się wysunął lol dwaa!! xD

To chyba wszystko jak sie cs przypomni to dopisze ^^





Link :: 23.07.2007 :: 11:28
Czemu znowu sie zaczyna? :/ Znowu że jest coś ze mną nie tak =,=



Link :: 31.07.2007 :: 12:46
No więc. Wyłaczyłam przeglądarke i od nowa wszystko pisać.

Po ostatnim kryzysie już wszystko dobrze. Nawet wspaniale. Ni emuszę się przejmować jakąś obsesją xD Chociarz śniło mi się i to bardzo realistycznie że pogodziłam sie z Osią i sie gadało jakto się przeżywało po tej kłótni >o< Mój boże... xD Ale w sumie teraz zadaję sie po troszku z ludźmi np. panią Mistic nr 2 xD Byłam z nia w kinie i tak sie wczułam że zaczełam klaskać razem z widownią w filmie o_________________O No brawo. a ta ze mnie szczaaała xD

Teraz jestem samiuteńka w domu i przesłuchuję najnowszą płytę Sum 41 na zmianę z Bullet for my valentine, 30 second to mars i Enter shikari. Własnie sie skapnęłam że z tej całej płty Enter Shikari jakiejś piosenki nie znam. Dosyc przymulna <_< Ale czekajcie odsłucham... xD

Powinnam troche zmienić coś w szablonie. Napisy... xD Ale zaraz się za to zabiorę xD

Jutro lecę do angli ^^ Potem Francja i tak dalej. Nie panikuję. Tato najwyżej się wścieknie że sie do niego nieodzywam I nie bedzie dostępu do internetu. Mam nadzieję że nie bedzie sie wypytywał o Zosię ;> Bo mu w ryj trzepnę xD

Chyba będzie nowa ulubiona piosenka. Yy.. W tej nowej mają głos niczym z discopolo ;| Gdzie ta seksowna chrypka!! xD Czy cokolwiek to jest <_< Kaczy głos? xD
I tak ich lubię ^^

Nie mam się co wypisywać na siłę... Nieprawdaż? xD Brakuje mi zwały o,O




link1
link2
link3

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty

[Księga gości]